Telif Hakkı

Sitemizde yer alan tüm dosya ve paylaşımlar Yayın Evleri , yandex , google drive , turbobit ve çeşitli paylaşım sitelerinden alınmıştır.

Sitemizdeki kitaplar herhangi kişi veya kuruluşa zarar verme amacı ile yayınlanmaz. Amaç sadece yayın evi ve kitaplar hakkında bilgi edinmek ve beğenilmesi halinde orjinalinin alınması içindir.

İndirdiğiniz içerikleri bilgisayarınızdan 24 saat içinde siliniz, yayınlanan içerikler tanıtım amaçlı olup bu materyallerin orjinallerini lisans veya albumlerini satın almanız gerekmektedir.

Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan hak sahibi kişi veya şirketin bize mail atması halinde, isteği üzerine tüm dosyaları kaldırılır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen kişi üç gün (3) içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır. İsteği yerine getirilmediği takdirde savcılığa başvurabilir. Ancak hiçbir hak sahibi kişinin isteği olumsuz sonuçlanmamaktadır.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri,  kitapburda@mail.com.tr ya da besirhakim@outlook.com  adresinden bize ulaşabilirler.

Sitemizden yapılan yorumlardan yorumu yazan kendisi sorumludur.Rencide edici Küfür içerikli Yorumlar Yazmamanızı rica ederiz…

Pdfsorubankasi.shop sitesini kullanan üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz site kurallarını kabul etmiş sayılır.

Yasaklı Liste

1) Kaf BR
2) Eğitim Vadisi
3) Çözüm
4) Bry
5) Eis
6) Bilgi yolu
7) Apotemi
8) Nartest
9) Sınav
10) Sıfırdan Sonsuza (Doktrin)
11) 345
12) Puan
13) Kültür
14) Okyanus
15) Limit
16) Arı

Yorum Gönderme

0 Yorumlar